Strony związane z hasłem 'dla niepełnosprawnych':

 • Podnośniki rehabilitacyjne »

  Zapraszamy Państwa do serwisu internetowego podnosnikidlaniepelnosprawnych.pl, w którym firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży medycznej oferuje na sprzedaż szeroki wybór środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych. Sprzedajemy między innymi doskonałe jakościowo elektryczne podnośniki wannowe i podnośniki transportowe, które jednocześnie pełnią funkcję pionizatora. Na każdy nasz produkt całkowicie za darmo pomagamy w załatwieniu formalności wiążących się z uzyskaniem refundacji ze środków NFZ.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Platformy dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, windy, podnośniki »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wózki inwalidzkie warszawa »

  Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny znacznie ułatwia życie osobom niepełnosprawnym. Teraz nie tylko wózki inwalidzkie są dostępne, ale także wózki inwalidzkie aktywne sportowe elektryczne specjalne dziecięce czy też inny specjalistyczny sprzęt jak pionizatory czy podnośniki rowery łóżka rehabilitacyjne. Taki właśnie nowoczesny sprzęt oferuje Państwu firma ort-care. Dzięki niej mają Państwo dostęp do najnowocześniejszego sprzętu oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie jego doboru. Firma oferuje zarówno sprzęt rehabilitacyjny refundowany przez NFZ / PCPR jak i taki, do którego nie można uzyskać refundacji. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i możliwości. Mają tutaj Państwo dostęp także do informacji, w jaki sposób takie dofinansowanie otrzymać. Warszawa - tu wypożyczamy wózki inwalidzkie, balkoniki i łóżka rehabilitacyjne.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi osobowe »

  Fabryka Urządzeń Dźwigowych Spółka z o.o. w Bolęcinie to polska firma dźwigowa z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. Zakład specjalizuje się w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju urządzeń dźwigowych począwszy od dźwigów towarowych małych przez dźwigi osobowe, w tym urządzenia dla osób niepełnosprawnych do dźwigów towarowych dużych. oferujemy usługi: cięcie laserem, wycinanie laserem, cięcie blach na nożycach gilotynowych, zaginanie blach, malowanie proszkowe.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wokanda »

  Myślisz o zakupie e-kiosku?
  Nasze ekioski są łatwe w obsłudze. Nasze modele mają wbudowany ekran dotykowy.
  Oprogramowanie dostępne w ekioskach posiada 25 rodzai języków oraz jest możliwość złączenia funkcjonalności dodatkowych np. modułu płatniczego czy czytniku kart. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do nas.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.marklift.pl-platformy dla niepełnosprawnych »

  Marklift, współpracuje z największymi Polskimi oraz Europejskimi Producentami dźwigów-wind oraz platform dla niepełnosprawnych. Wszystkie urządzenia z oferty posiadają certyfikaty jakości, a także spełniają normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej.zespół wykwalifikowanych pracowników technicznych składa się z doświadczonych, rzetelnych i sumiennych monterów, którzy posiadają wiedzę nabytą podczas licznych szkoleń i wszystkie uprawnienia do świadczenia usług na najwyższym europejskim poziomie.Doświadczenie w branży pracowników firmy Marklift sięga lat 90-tych. "Marklift" stawia na jakość i profesjonalizm usług.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »