Strony związane z hasłem 'korepetycje matematyka':

 • Korepetycje język polski Wrocław »

  Edukoncept z Wrocławia to nowoczesne centrum edukacyjne, w którym kształcimy dzieci i dorosłych. Stawiamy na kształtowanie myślenia twórczego oraz praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Proponujemy kursy maturalne ze wszystkich przedmiotów na obu poziomach, korepetycje z biologii, chemii, kursy językowe, a ponadto szeroki wachlarz zajęć dla dzieci po szkole. Stawiamy na indywidualne podejście do słuchacza połączone z naszymi sprawdzonymi metodami uczenia. Uczniom gwarantujemy pomoc logopedów oraz psychologów, a dorosłym m.in. warsztaty rebirthingu. Doświadczony zespół wykładowców, korepetytorów i trenerów gwarantuje wysoki poziom nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka korepetycje Pabianice »

  Serwis przedstawia ofertę tanich ale solidnych korepetycji z angielskiego, matematyki i fizyki. Korków udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Przeznaczone są dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał podstawowy, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do testów jak również poszerzanie wiedzy. Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Pabianic

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki »

  Cieszę się że mam okazję pokazać interesującą witrynę poświęconą korepetycjom. W serwisie umieszczone są teksty dotyczące psychologicznego aspektu korepetycji. Znajdziecie tam artykuły opisujące pozytywne i negatywne zjawiska związane z korepetycjami. Strona niewątpliwie zaintryguje tych, którzy chcieliby dowiedzieć się jaki wpływ korepetycje mają na dziecko oraz na to jak wyglądają lekcje w polskich szkołach. W serwisie znajdują się także informacje dotyczące brania korepetycji z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka czy język angielski. Serdecznie zapraszam wszystkich głodnych wiedzy.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »