Strony związane z hasłem 'niemiecki':

 • Język angielski Szczecin »

  Jeżeli śnisz o godziwej pracy albo dostaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W współczesnym świecie jest to bezdyskusyjnie wymagane – angielski wypada znać. Jeśli uznajesz, że jesteś słaby z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie abyś to zmienił. Nasza szkoła świadczy naukę na wszelkim poziomie. Angażujemy tylko doświadczonych pedagogów – w ten sposób masz pewność, że efektywnie wykorzystasz czas na zajęciach. Przygotowujemy w podobny sposób osoby podchodzące do wszelkiego rodzaju testów takich jak chociażby FCE. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony – możesz zrobić tam test i przekonać się na jakim poziomie jesteś!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.

  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.

  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Zależy nam, aby szkolenia miały wymierny efekt i były rzeczywistym transferem wiedzy. Dążymy do realnej poprawy umiejętności posługiwania się językiem obcym przez naszych słuchaczy zarówno w pracy jak i na co dzień.
  kursy językowe dla firm

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - korepetycje przez skype wygodnie w domu »

  Jeżeli szukasz serwisu języka niemieckiego, który jest jednocześnie miejscem, gdzie możesz uczyć się samodzielnie jak i z lektorem to już właśnie go znalazłeś. Deutschkurs.pl to serwis, który ma to wszystko: dużo ćwiczeń online, gramatyka języka niemieckiego, nauka słówek, praktyczne informację na temat reguł niemieckiej wymowy oraz nagrania do tego. A dla wszystkich chcących uczyć się języka niemieckiego wspólnie z lektorem moduł będący zeszytem internetowym ucznia. Wszystko to sprawnie wspierane przez program skype, służący do konwersacji.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Zielona Góra »

  Biuro tłumaczeń LinguaSERV położone w mieście Zielona Góra. Oferujemy różne usługi, takie jak tłumaczenie ustne, czy też szkolenia języka niemieckiego. Nasza firma posiada wiele uprawnień do organizowania kursów i tłumaczeń specjalistycznych przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne oraz ustne. Nasza firma współpracowała z instytucjami i firmami polskimi i niemieckimi. Prowadzimy szkolenia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również kursy wakacyjne oraz maturalne. Możemy przygotować też kursy indywidualne, a dla instytucji zgodne z wymaganiami zleceniodawcy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik niemiecki »

  Język niemiecki jest to język naszego sąsiada - Niemiec, którzy chętnie przybywają do naszego kraju. Na każdym kroku można zauważyć turystów porozumiewających się niemieckim. Ponad to, jest on rozpowszechniany w szkołach i na studiach. Aby nowe frazy i zrozumieć je, użyteczny staje się słownik niemiecki. Znaleźć można wiele słowników, pospolitych papierowych i internetowych, jednak jednym z najlepszych jest słownik niemiecko-polski w serwisie leksyka.pl. Zapewnia on ogromną bazę ogólnych jak i specjalistycznych fraz przygotowanych przez ekspertów. Co więcej, słowniki leksyka.pl ma też słowniki różnych popularnych języków jak np: słownik angielski, włoski, francuski ale też słownik angielsko-polski. Gwarancja najlepszych tłumaczeń.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu »

  Jako firma zajmująca się profesjonalnym świadczeniem usług
  gwarantujemy terminowość realizacji zleceń, najwyższą jakość merytoryczną oraz pełną poufność powierzonej nam pracy. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku zapewniamy dodatkową korektę dokonywaną przez native speakera.
  Poza tłumaczeniami pisemnymi świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Demonstrujemy Wam stronę WWW Szkoły Języków Obcych Simply Speaking, która zajmuje się nauczaniem języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych. Kurs odpowiada rozmaitym zainteresowaniom słuchaczy, kursowi towarzyszy sympatyczny nastrój, co więcej mają miejsce w nowocześnie przygotowanym wnętrzu. Szkoła językowa Simply Speaking oferuje kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE czy maturalnego oraz zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych, indywidualne lub grupowe, żeby nauka języka przebiegała bezproblemowo, a każdy egzamin czy matura z niemieckiego poszedł świetnie.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumaczenia Legnica »

  Zapoznaj się z ofertą biura tłumaczeń j. niemieckiego Ger-Interpres z Legnicy. Na stronie znajdziesz opis firmy, ofertą oraz dane teleadresowe. W swojej ofercie biuro posiada tłumaczenia dokumentów zwykłych, medycznych, prawniczych, sądowniczych, ekonomicznych, biznesowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »