Strony związane z hasłem 'pierogi':

 • Catering Warszawa »

  Firma Smakosz oferuje profesjonalny catering Warszawa i Radom. Oferowane przez nas usługi to przede wszystkim kuchnia polska, punktualna dostawa oraz przyjazna obsługa. Świadczymy usługi cateringowe na wysokim poziomie. Realizujemy zamówienia na bankiety firmowe Warszawa,pikniki firmowe Warszawa oraz imprezy firmowe Warszawa. Gwarantujemy obsługę niesamowitej jakości.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Catering Kraków »

  Catering pod Dębami to smakowity i ceniony catering w Krakowie. W naszej ofercie znajdują się pierogi, naleśniki, puchary sałatkowe, wyroby garmażeryjne, dania mięsne i jarskie - wszystkie potrawy są profesjonalnie przygotowane i dowożone w dowolne miejsce Krakowa i okolic. Świadczymy usługi: jedzenie na telefon, jedzenie na wynos, obsługujemy przyjęcia oraz bankiety w Krakowie i najbliższej okolicy. Jeżeli masz ochotę na domowy obiad lub treściwe śniadanie, urządzasz przyjęcie i nie chcesz całego dnia spędzić w kuchni - wypróbuj nasz profesjonalny catering! Kraków, ul. Pod Dębami 1, tel. 12 262 42 48 lub 504 530 704.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dania barowe, makarony i pierogi Kraków »

  W prawie całej Rzeczypospolitej Polskie niezwykłą popularnością cieszą się różnorakie dania barowe. Kraków to obszar, w którym nie brak przystępnych pizzerii. Do tej grupy na pewno można zaliczyć lokal PIU, który jest miejscem jedynym w swoim rodzaju. Pizzeria ta ma tylu konsumentów, że czasami ciężko bez wcześniejszej rezerwacji znaleźć dla siebie wolne miejsce. Od pewnego czasu szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się przyrządzone po włosku makarony. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Rzeczypospolitej Polskiej. Obcokrajowi wędrowcy potwierdzają, że klimat rzeczonego miejsca jest naprawdę wyjątkowy. Po wejściu na witrynę internetową piupizza.pl można dostrzec, że w menu dostępna jest tradycyjna polska potrawa, jaką są pierogi. Kraków dla napływowych turystów to miasto, w jakim mogą za stosunkowo nieduże pieniądze zasmakować jedynej w swoim rodzaju polskiej kuchni.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »