Strony związane z hasłem 'projektowanie logo':

 • Projektowanie logo »

  Mówią, że ciekawość to schody do piekła. A co jeśli, nasze pomysły na Twój nowy branżowy wizerunek są tak piekielnie dobre?! Kiepskim pomysłem byłoby nie sprawdzenie tego! Mając na uwadze fakt, że prezencja firmy odmienia się podobnie do ludzi, można ustalić, że mijający czas nadaje firmie wartości.

  Dobrze stworzone logo firmowe pozwala przyszłemu nabywcy ujrzeć rzetelność, tradycję oraz unikalność, która przez lata decyduje o rynkowej popularności. Można śmiało założyć, że to co dawno temu warunkowało tylko przetrwanie na rynku, teraz generuje dochód. Co jednak pozwoliło przykładowej firmie na sukces rynkowy? Dokładnie, dobra identyfikacja firmy oraz dobre i rzetelne projektowanie logo.

  Skoro byłeś w stanie należycie odpowiedzieć sobie na to pytanie, dlaczego w takim razie w dalszym ciągu jesteś tak niezdecydowany co to wyboru firmy, która umożliwi Tobie taki rynkowy sukces? www.logarytm.com.pl

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie LOGO »

  Witamy na stronach naszego przedsiębiorstwa! Jeżeli szukacie Państwo firmy, która po mistrzowsku wykona wizualizacje architektoniczną lub inną, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studio82.pl. Nasze projekty tworzymy w bardzo wysokiej jakości. Nasze umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy tworząc: logo i identyfikację wizualną, strony internetowe oraz sklepy internetowe, wizualizację i filmy 3D, grafikę reklamową. Nasza firma pomoże Ci się dobrze zaprezentować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z naszą pomocą Twoja witryna stanie się bardziej atrakcyjna!

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Xixi Studio. Projektowanie opakowań i etykiet »

  Jesteśmy firmą z Łodzi, pracującą dla Klientów z całej Polski, a także zagranicy. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania zarówno na potrzeby druku jak i internetu. Oferujemy komplesową obsługę Klienta od projektu logo, po projektowanie materiałów promocyjnych i reklamowych. Współpracujemy z doświadczonymi fotografami, copywrtiterami oraz programistami www. Świadczymy usługi obejmujące:- projektowanie opakowań jednostkowych i etykiet - projektowanie opakowań zbiorczych- projektowanie logo firm- projektowanie logo produktu- projektowanie materiałów reklamowych (katalogów, ulotek, plakatów, banerów, displayów, etc.)- tworzenie ilustracjiWszystkie projekty przygotowujemy do druku.Oferujemy także projektowanie i wdrażanie stron internetowych, zarówno dla firm, jak i produktów oraz wydarzeń.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna – podstawowe informacje »

  Nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę, jak istotnym elementem decydującym o efektywnym propagowaniu określonej firmy jest identyfikacja wizualna. Ponadto, nie każdy nawet w rzeczy samej wie, co dokładnie oznacza to pojecie. Przybliżając tę definicję w wielkim konspekcie można oznajmić, że jest to najistotniejsze narzędzie, które tworzy odbiór danej firmy w rzeczywistości rynkowej.
  Na identyfikację wizualną składają się rozmaite symbole i inicjatywy, które razem kreują zrozumiały przekaz, który promuje daną markę na tle podobnych firm z branży. O odbiorze firmy przez potencjalnych klientów i kontrahentów w głównej mierze decyduje logo. Jego kreowanie nie opiera się jedynie na wyborze właściwego, łatwego do zachowania w pamięci znaku. Trzeba przy tym brać również pod uwagę takie kwestie jak kompatybilność z oferowanym | sprzedawanym} towarem lub usługą firmy jak również odpowiednią kolorystykę.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »