Strony związane z hasłem 'projekty logo':

 • Oklejanie samochodów- projekty »

  Specjalizujemy sie w projektowaniu oklejeń i reklam na samochody rajdowe, prywatne, firmowe, dostawcze oraz autobusy czy tiry. Profesjonalne zaplecze i najnowsze technologie którymi sie posługujemy zapewniaja pelna satysfakcie klientów z zamówionej uslugi. W swojej działalnosci odnieśliśmy zwycięstwa w kilku ogólnopolskich konkursach graficznych np. najlepszy projekt oklejenia dla Lotos-Subaru Poland Rally Team. Projektujemy także grafikę na szyby, odzież oraz kaski sportowe. Projekty przedstawiane są na wizualizacjach 3D które realistycznie oddają wszystkie kształty auta. W naszej ofercie znajdziecie również projektowanie stron www, reklam, banerów, grafiki 3D, logotypów,a także marketing internetowy.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie reklamy, strony internetowe www. »

  Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie oznakowania i identyfikacji wizualnej firm. Projektujemy i wykonyjemy strony www, reklamy, banery, grafikę 3D, logotypy, oklejeniana na samochody, marketing internetowy. W projektowaniu reklam stosujemy najnowsze
  technologie, a wizualizacjie przedstawiamy w formie 3D. Możemy sie poszczycić zwycięstwami w kilku ogólnopolskich konkursach graficznych (np. najlepszy projekt oklejenia dla Subaru Poland). Współpraca z firmami takimi jak Grupa Lotos, Knauf,
  Subaru... Pełna oferta, największe osiągnięcia oraz portfolio na www.designdlafirm.pl

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kreowanie wizerunku marki – główne informacje »

  Nie wszystkie osoby mają świadomość, jak bardzo znaczącym faktorem stanowiącym o sprawnym rozsławianiu danej marki jest projekty logo. Co więcej, niewielu z nas w rzeczy samej ma pojęcie, co konkretnie zawiera w sobie ten termin. Przybliżając tę definicję w wielkim streszczeniu można oznajmić, że jest to najpowszechniejsze narzędzie, które tworzy odbiór danej firmy na rynku.
  Na identyfikację wizualną składają się przeróżne znaki i czynności, które razem kreują jasny przekaz, który promuje daną markę na tle konkurencji. O odbiorze firmy przez prawdopodobnych konsumentów i partnerów w głównej mierze rozsądza logo. Jego stworzenie nie zasadza się tylko i wyłącznie na wyborze odpowiedniego, łatwego do zapamiętania znaku. Należy tutaj wziąć również pod rozwagę takie kwestie jak kompatybilność z proponowanym | sprzedawanym} asortymentem lub usługą firmy oraz właściwie dobraną kolorystykę.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Xixi Studio. Projektowanie opakowań i etykiet »

  Jesteśmy firmą z Łodzi, pracującą dla Klientów z całej Polski, a także zagranicy. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania zarówno na potrzeby druku jak i internetu. Oferujemy komplesową obsługę Klienta od projektu logo, po projektowanie materiałów promocyjnych i reklamowych. Współpracujemy z doświadczonymi fotografami, copywrtiterami oraz programistami www. Świadczymy usługi obejmujące:- projektowanie opakowań jednostkowych i etykiet - projektowanie opakowań zbiorczych- projektowanie logo firm- projektowanie logo produktu- projektowanie materiałów reklamowych (katalogów, ulotek, plakatów, banerów, displayów, etc.)- tworzenie ilustracjiWszystkie projekty przygotowujemy do druku.Oferujemy także projektowanie i wdrażanie stron internetowych, zarówno dla firm, jak i produktów oraz wydarzeń.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »