Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Analiza finansowa »

  Analiza finansowa

  W celu utrzymania ciągłości gospodarowania przedsiębiorstwo powinno, obok przestrzegania zasady racjonalnego gospodarowania, tak prowadzić swoją działalność, aby zachować płynność finansową. Płynność finansowa charakteryzuje zdolność firmy do regulowania krótkoterminowych zobowiązań. Analiza płynności prowadzona w długich okresach dotyczy z kolei efektywności inwestycji i jest to inaczej zdolność płatnicza firmy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona mienia Kielce »

  Ochrona mienia Kielce

  PSP wykonuje usługi w różnych obszarach życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i właścicieli mieszkań, wyspecjalizowaliśmy profesjonalne załogi, które pracują w swojej profesji. Sprzątanie terenów zielonych to usługa, do wykonania której niezbędna jest wiedza o pielęgnacji roślinności. Oprócz usuwania chwastów, koszenia trawników i usuwania liści, zajmujemy się również prześwietlaniem drzew i krzewów. Ponadto porządkujemy place, chodniki i parkingi. Na zlecenie klientów realizujemy usługi tj. sprzątanie biur, małych i dużych hal oraz mieszkań i domów. Firma sprzątająca Kielce to fachowi ludzie, którzy wprowadzą porządek w domu, biurze i wszelkich innych instytucjach. Ochrona mienia to usługa, którą świadczymy dla osób, które potrzebują ochrony. Zakładamy alarmy i prowadzimy całodobowy nadzór.W zimie zajmujemy się obsługą kotłowni i urządzeń wodnych.PSP angażując zawodowców świadczy zlecenia rzetelnie i fachowo.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody metalowe »

  Schody metalowe

  Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu schodów metalowych ze stali czarnej lub nierdzewnej. Oferujemy rozległy wybór sortu od schodów ażurowych, policzkowych aż po wstęgowe czy też konstrukcje jedno-belkowe. Pod kątem Państwa oczekiwań komponujemy unikatowe projekty, dopasowane do możliwości architektonicznych i pieniężnych. Jesteśmy otwarci na każde propozycje i służymy naszą wielką mądrością przy wyborze słusznych materiałów. Poza schodami produkujemy też balustrady i poręcze- kute, pierwszorzędne lub o współczesnej postaci. Długoletnie doświadczenie oraz małe ceny i oszałamiające projekty wpływają na absolutną satysfakcję naszych konsumentów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż stoisk targowych »

  Montaż stoisk targowych

  Projektowanie, kompleksowe wykonawstwo oraz montaż stoisk targowych z profilów aluminiowych. Wykonujemy także stoiska z materiałów nietypowych na indywidualne zamówienie wystawcy. Realizujemy ekspozycje na targach, wystawach i sympozjach na terenie całego kraju.Zajmujemy się zabudową stoisk targowych na terenie całego kraju i zagranicą. Stoiska targowe wykonujemy z profilów aluminiowych w systemie oktagonalnym lub z materiałów niekonwencjonalnych zgodnie z życzeniem klienta.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaślepki boczne do parapetów »

  Zaślepki boczne do parapetów

  Serwis poświęcony tematyce budowlanej. Na stronie znajdą państwo szczegółowo opisane produkty dostępne na polskim rynku. Jesteśmy liderem w produkcji zakończeń do parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki wiolo letniemu doświadczeniu w sprzedaży jesteśmy w sanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Mamy zasadę, że każdy nasz Klient jest najważniejszy dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. W ofercie znajdą państwo szeroką gamę produktów o dużej gamie kolorystycznej oraz wykonanej z najlepszych. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą która z pewnością jest najlepsza na polskim rynku.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Comarch CDN XL »

  Comarch CDN XL

  Firma 2BSOFT zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem oprogramowania COMARCH.
  2BSOFT to spółka złożona z samych wykwalifikowanych fachowców informatycznych.
  Wspomniany system jest nowoczesnym rozwiązaniem klasy ERP, dedykowanym firmom.
  W 2010 r. spółka została nagrodzona za jakość obsługi odbiorców powyższego systemu.
  Comarch CDN XL gwarantuje znacznie szybszy dostęp do wszystkich informacji.
  Wdrożenie oprogramowania zwiększa efektywność każdego działu w przedsiębiorstwie.
  Branża recyklingu, spożywcza i metalowa chlubią się efektem wdrożenia oprogramowania.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PKMet »

  PKMet

  Zamawiaj na pkmet.pl, gdy zależy ci na dobrym aluminium Toruń!
  W dobie rosnących z dnia na dzień cen coraz trudniej o dobre aluminium Toruń w rozsądnych cenach. Jeśli również i ty borykasz się z tym problemem, to mamy dla ciebie ciekawą propozycję, a wraz z nią atrakcyjna ofertę. PK Met to hurtowania aluminium, w której będziesz mógł już niedługo się zaopatrywać. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą i poinformujesz nas, co ciebie w szczególności interesuje. Nasza hurtowania aluminium zaproponuje ci produkty, co do których wysokiej jakości nie będziesz miał wątpliwości, w przystępnych cenach. Nie daj się zwieść niewiarygodnym promocjom, w których oferowane są wyroby aluminiowe za połowę standardowej ceny! Nie trudno dziś kupić niskiej jakości materiał za małe pieniądze; o wiele trudniej jest zapłacić przystępną cenę za materiał wysokiej jakości.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR E.C.H.O. COMMUNICATIONS »

  Agencja PR E.C.H.O. COMMUNICATIONS

  Wizerunek firmy jest obrazem, który raz nadszarpnięty, z trudem można naprawić. Stąd też zabierając się za promocję swojej firmy lokalnie, w social mediach i w internecie, warto zwrócić się o fachowe wsparcie specjalistów. ECHO Communications Public Relations Agency jest agencją PR, zajmującą się PR produktu, PR korporacyjnym, promocją w social mediach, SEO, SEM, tworzeniem dopasowanych i indywidualnych stron internetowych a także wsparciem sprzedaży. Jeśli chcesz, by Twoja firma była rozchwytywana, wybierz ECHO Communications Public Relations Agency.

  Data dodania: 29 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Odwiedziny googlebot 25

Biznes - nowa strona:

Adres: