E-learning

E-learning Platforma Edito CMS jest systemem złożonym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Edito CMS umożliwia samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie nowych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplikacje oparte o system Edito CMS są ze sobą w pełni kompatybilne, co pozwala na współpracę wszystkich aplikacji, jako jednej rozbudowanej platformy Edito CMS. Ten system zarządzania treścią zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie narzędzi dla biznesu i sektora e-learning. Jeżeli chodzi o platformy umożliwiające komunikację w obrębie firmy, Edito CMS jest podstawą aplikacji Intranet Edito, powstałej w odpowiedzi na potrzebę synchronizacji i ujednolicenia współpracy w organizacji, co jest szczególnie cenione w branży e-commerce.

Szczegóły strony www.edito.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.edito.pl:

E-learning

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program do zarządzania »

  SUPREMIS to Partner SAP o statusie gold dostarcza wysokiej jakości usługi w zakresie wdrożeń oprogramowania dla firm klasy ERP, MRP oraz Business Inteligence. W ofercie firmy znajdują się m.in. system ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem - SAP Business One – zawierający również moduł CRM będący doskonałym systemem do zarządzania relacjami z klientem. Systemy SAP to kompleksowe rozwiązania. Łączą w sobie funkcjonalności programu księgowego, programu magazynowego, CRM oraz wspomagają planowanie produkcji i wykorzystania zasobów. SAP to doskonały system dla firm.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Multi ip changer 8.54 »

  Gry komputerowe stanowią ciekawą rozrywkę i są pasją nie tylko dla dzieci ale także dla osób dorosłych. Jednak nie wszystkie gry są warte zainteresowania. Jest wiele bardzo ciekawych gier, które dostarczają niesamowitych emocji. Teraz jednak można bez problemu korzystać z nie tylko z prywatnych serwerów ale także grać na wszystkich ots. Strona asprrate.net udostępniła najlepszy na rynku multi ip changer który służy do łączenia się z prywatnymi serwerami tibi. Poza tym assprrate umożliwia ściąganie bez żadnych ów i bez instalowania żadnych dodatkowych programów. Teraz takie gry mogą być tylko wspaniałą rozrywką.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia »

  Dr IT to przedsiębiorstwo dostarczająca oprogramowanie dla firm. W bogatej ofercie mamy do zaproponowania takie programy jak system Symfonia czy System Forge. Programy te doskonale sprawują się jako systemy zarządzania lub programy księgowe. Wszystkie programy dla firm jakie mamy w swojej ofercie napisane zostały przez przedsiębiorstwo Sage. Sage tworzy oprogramowanie dla biznesu od przeszło 20 lat! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty oprogramowania firmy Sage oraz z modułów dodatkowych stworzonych przez naszą firmę. Zapraszamy do naszej firmy: ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków (12) 413 11 06

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Systemy komputerowe do wspomagania przedsiębiorstw, czyli systemy ERP są nieodzownym elementem profesjonalnego prowadzenia firmy. System ERP składa się z wielu modułów, które odpowiadają za każdy dział w firmie. Moduły składają się z wielu elementów, które dostosowują się do potrzeb firmy. Wszystkie moduły w firmie scalają się i w ten sposób budują system ERP. Witryna sprzedaż w systemach ERP jak wskazuje sam adres opisuje moduł Sprzedaż ERP. Forma bloga sprawia, iż serwis jest bardzo przejrzysty, konkretne artykuły opisują czym jest system Sprzedaż, jak się na niego przystosować.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ERP Systemy »

  ERP Systemy jest serwisem internetowym, którym poruszany jest problem systemów dla przedsiębiorstw - ERP.Podstawową sprawą jaką serwis opisuje to wyjaśnienie pojęcia ERP i jak należy go prawidłowo rozumieć. System ERP jest podstawą nowoczesnego przedsiębiorstwa i nie należy go traktować z przymrużeniem oka, więc warto przeczytać najważniejsze informacje. Serwis ERP Systemy opisuje korzyści, które firma może zyskać, gdy zdecyduje się na wdrożenie oprogramowania ERP. Wiele zalet posiada takowy system, lecz najważniejszym jest to, że firma podnosi swoją wydajność nawet o 50%. Nie jest sprawą łatwą wybór właściwego systemu, dlatego ERP Systemy zawiera informacje pomocnicze.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  CRM elektroniczne ma bardzo rozległe zastosowanie wśród przedsiębiorstw telekomunikacyjnych czy społecznych instytucji finansowych, gdzie niezbędny jest kontakt listowny z masowym usługobiorcą. Usprawnia to bardzo funkcjonowanie w tego rodzaju przedsiębiorstwie. Teraz do rozesłania ek faktur potrzebne jest tylko kilka kliknięć myszką- nie jest koniecznym już rekrutować armii pracowników, którzy identyczną pracę wykonywaliby kilka razy dłużej.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  Oferujemy świetnie wyjście dla przedsiębiorstw, które pragną mieć nieustanny, elektroniczny dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala uprościć i udoskonalić administrowanie firmą. Jest to także niezwykle oszczędne rozwiązanie. Dzięki naszej sugestii korzystanie z sekretariatu oraz dojście do ważnych dokumentów będzie sprawniejszy i bardziej bezpieczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Scm »

  Na Polski rynek wchodzi coraz więcej firm zajmujących się dostawą oprogramowania. Można, zatem powiedzieć, że oprogramowania te coraz szybciej zyskują swoich zwolenników. Nie ma się co dziwić! Dostawcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, ponieważ zainteresowanie systemami też wzrasta, natomiast z dnia na dzień coraz więcej korporacji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia a także usystematyzowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, iż liczące się firmy zakończyły implementowanie systemu ERP - scm. Jest to wyśmienita promocja dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że jeśli tak duża firma posiada dany system, to jego przedsiębiorstwu to tylko pomoże. Na pewno jest to wspaniały sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak i o ich dostawcach.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów »

  Dynamicznie rozwijająca się forma ATSoftware to przede wszystkim usprawnienie pracy sekretariatu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. W naszym programie sekretariat będą mogli Państwo w łatwy sposób zając się takim rzeczami jak np. archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, archiwizacja danych oraz inne. Posiadam doświadczony zespół, który działa w branży IT od wielu lat, dzięki czemu nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w formie oprogramowania. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, użytecznych oraz łatwych w obsłudze programów z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sharepoint »

  LOGITO jako autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to system DMS umożliwiający skuteczną elektroniczną rotację dokumentów w przedsiębiorstwie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny schemat DMS jest konieczne w aktualnie współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których pracodawcy dbają o sprawny przepływ informacji. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach: dla firm oraz dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej czy państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg faktur. LOGITO to dogodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie funkcjonować. Zaimplementowanie elektronicznego obiegu dokumentów z całą pewnością pozwoli na lepsze zarządzanie dokumentami. Systemy e-commerce takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »