E-learning

E-learning Platforma Edito CMS jest systemem złożonym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Edito CMS umożliwia samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie nowych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplikacje oparte o system Edito CMS są ze sobą w pełni kompatybilne, co pozwala na współpracę wszystkich aplikacji, jako jednej rozbudowanej platformy Edito CMS. Ten system zarządzania treścią zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie narzędzi dla biznesu i sektora e-learning. Jeżeli chodzi o platformy umożliwiające komunikację w obrębie firmy, Edito CMS jest podstawą aplikacji Intranet Edito, powstałej w odpowiedzi na potrzebę synchronizacji i ujednolicenia współpracy w organizacji, co jest szczególnie cenione w branży e-commerce.

Szczegóły strony www.edito.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.edito.pl:

E-learning

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Systemy Informatyczne dla urzędów »

  Oprogramowanie komputerowe dostosowane do urzędów miasta, gmin, marszałkowiskch, wojewódzkichIpotrzeb klienta. Producent oprogramowania jest firma Rekord Systemy Informatyczne, które również jest producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw - Rekord.ERP
  Oprogramowanie zostało stworzone przy współpracy z menedżerami administracyjnymi. Bardzo dobrze wykonanie systemu zaowocowało wdrożeniem systemu w ponad 500 urzędach i jednostak samorządowych. Aplikacja biznesowa pakietu Ratusz jest najczęściej wybieranym systemem komputerowym w Polsce, w miejscowościach powyżej 100tyś mieszkańców. System znacząco wpływana na polepszenie prac, efektownie zarządza finansami, stanowi fundament dla e-Urzędu.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moduły ERP »

  Finanse w systemach ERP jest portalem internetowym stara się rozwiązać i przybliżyć Państwu problem oprogramowania do zarzadzania finansami w przedsiębiorstwie. Finanse jest jednym z modułów systemu do wspomagania pracy w przedsiębiorstwach. Pakiet, czy jak kto woli moduł Finanse odpowiada w firmie za wszystkie kwestie związane z księgowością i finansami. System zawiera szereg nowoczesnych aplikacji, które są odpowiedzialne za prawidłowe rozliczenia przedsiębiorstwa. Portal opisuje co wchodzi w skład modułu, dla kogo jest przeznaczony, oraz jakie posiada możliwości i funkcje.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągania muzyki »

  Szukasz serwisu internetowego, który pozowli Ci pobrać najbardziej interesujące programy z wielu kategorii tematycznych? Z myślą o takich ludziach powstał serwis naKompa.pl, gdzie znajdziesz najpopularniejsze programy narzędziowe, darmowe antywirusy najczęściej w języku polskim, kodeki do filmów a także audio, programy do nagrywania płyt czy aplikacje na telefon komórkowy tj. gg na telefon]. Programy te pomagają w codziennej pracy, zabawie i nauce przed komputerem. W serwisie zbudowaliśmy również ciekawe forum internetowe, gdzie z łatwością można wypowiedzieć się na wiele interesujących tematów, porozmawiać nie tylko o programach i komputerach, ale również o zainteresowaniach. Nasz serwis stale się rozwija i już niedługo będziemy mogli udostępniać programy na telefony komórkowe, gry na komputery a także pracujemy nad uruchomieniem poczty w domenie naKompa.pl.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie hotelem »

  Virtual SC jest firmą zajmującą się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla firm w branży hotelarskiej, gastronomicznej i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki udanych projektów informatycznych sprawiają, iż warto nam zaufać i zdecydować się na naszą ofertę. Nasze oprogramowanie wspomaga zarządzanie hotelem, zarządzanie restauracją, jak również zarządzanie innymi typami obiektów usługowych. W ofercie znajdują się także programy dla basenów, które usprawniają pracę obsługi takiego obiektu oraz wpływają na poprawę ich efektywności.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągania »

  Serwis www prezentuje pokaźny zbiór darmowych i legalnych programów dla systemu windows. Każda aplikacja jest dokładnie opisana i zawiera link do strony producenta i do ściągnięcia samego oprogramowania. Wybrane bardziej popularne aplikacje przedstawiane są na krótkich filmach. Całość bazy programów podzielona jest na kategorie i podkategorie. Najpopularniejsze to darmowe programy antywirusowe, aplikacje dla firm, do edycji zdjęć, do projektowania serwisów internetowych i edukacyjne. Najczęściej pobierane pliki to narzędzia graficzne oraz do magazynowania. Baza danych programów jest cały czas powiększana, a aplikacje już skatalogowane są aktualizowane.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorcze zestawienie odpadów i inne dokumenty »

  Zapraszamy na stronę www.kewo.codefusion.pl która jest poświęcona niepowtarzalnemu programowi do ewidencji odpadów KEWO. Na stronie zreferowane są wszystkie konieczne informacje odnoszące się do gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie za pomocą programu, instrukcja obsługi oraz informacje dotyczące zamówienia programu. Program do ewidencji odpadów Kewo stworzony przez CODEFUSION Sp. z o.o. ze współpracą z firmą Ekospektrum ma zastosowanie zwłaszcza do tworzenia kart ewidencji odpadów, kart przekazania odpadów, zbiorczych zestawień odpadów. Zbiorcze zestawienie odpadów oraz karty ewidencji odpadów w każdym momencie można dowolnie drukować lub dokonywać modyfikacji. Wszelakie istniejące wzory dokumentów są aktualne, jeżeli zachodzą zmiany we wzorach firma tworząca program KEWO momentalnie, bezpłatnie aktualizuje program KEWO, a nasz Klient nie musi martwić się i pamiętać o ręcznej aktualizacji aplikacji.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • VBS Oprogramowanie dla firm, sklepy internetowe »

  Oferujemy Państwo usługi w dwóch dziedzinach. Po pierwsze proponujemy wszystkim właścicielom firm naszą serię oprogramowania dla przedsiębiorstw Asystent. W jej składzie znajdą Państwo wiele nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które powinny zaspokoić potrzeby każdej branży. Zapewniamy możliwość testowania ich przez 30 dni. Zajmujemy się również tworzeniem sklepów internetowych.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Na Polski rynek wchodzi coraz więcej firm zajmujących się dostawą oprogramowania. Można, zatem powiedzieć, iż aplikacje te coraz szybciej zyskują swoich użytkowników. Nie ma się co dziwić! Twórcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, z uwagi na to że zainteresowanie systemami także wzrasta, natomiast z dnia na dzień coraz więcej korporacji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia a także usystematyzowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, iż liczące się firmy zakończyły wdrażanie systemu ERP. Jest to dobra reklama dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że skoro tak duża firma posiada dany system, to jego przedsiębiorstwu fakt ten tylko pomoże - hr program. Na pewno jest to genialny sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak również o ich dostawcach.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  System elektronicznego obiegu dokumentów - Firma 2.0 to rozwiązania stworzone przez firmę Logito z myślą ułatwienia zarządzeniem dokumentacją w firmie. Jest to oprogramowanie pozwalające na łatwiejszą komunikację dokumentową w firmie. Dzięki temu, że od niedawna zostało wprowadzone prawo pozwalające także na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie zyskał na popularności. Na popularności zyskały również rozwiązania typu Enterprise 2.0. Wśród rozwiązań oferowanych przez oprogramowanie Firma 2.0 znajdują się takie moduły jak: plan urlopów, rejestr faktur, intranet, rejestr umów a także inne, których możliwościom zastosowań bliżej można przyjrzeć się na stronie firma20.pl. Doświadczeni we wdrażaniu tego typu rozwiązań pracownicy pomogą stworzyć przykładowy obieg dokumentów w oparciu o który zostaną dobrane rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie firm i innych jednostek borykających się z nadmiarem dokumentacji.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  Zapoznaj się z naszą propozycją oprogramowania dedykowanego dla firm. Jeśli pragniesz podnieść produktywność swojej firmy skorzystaj z aplikacji tworzonych na zamówienie. Wyłącznie dedykowane oprogramowanie może w pełni pokryć zapotrzebowanie przedsiębiorstwa i zmaksymalizować profity powstające z informatyzacji przedsiębiorstwa. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Dlatego, że Ty wiesz najlepiej co chcesz do swojej firmy, a my zdołamy potem do tego utworzyć należyte oprogramowanie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »