Psycholog warszawa

Psycholog warszawa Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

Szczegóły strony www.pracowniajasna.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pracowniajasna.pl:

Psycholog warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 42 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia dzieci białystok »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o Psychoterapii »

  Życiowe problemy nierzadko przyczyniają się do wynikania zakłóceń psychicznych, nawet u bardzo ustabilizowanych i mogłoby się wydawać, że silnych psychicznie osób. Pojawiające się problemy z adaptacją środowiska, depresje bądź lęki, nie biorą się z nikąd. Podczas leczenia zaburzeń psychicznych najlepsze efekty zapewnia psychoterapia, która w przeciwieństwie do medycznych metod leczenia różni się tym, że jej kluczowym założeniem jest dialog. Czy to indywidualnie, czy terapia grupowa. Terapeuta po przeprowadzeniu rozmowy z pacjentem sam określa, czy psychoterapia i w jakiej postaci (np. psychoanaliza, psychoterapia poznawcza, gestalt) jest mu potrzebna. O przeróżnych technikach psychoterapii poczytasz na tej witrynie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  Wielu z pacjentów, niezależnie od tego, jaką chorobę u nich zdiagnozowano, było apa­tyt znych, traciło widocznie na wadze, uskarżało się na brak apetytu i niestrawność. Selye szybko skojarzył ów fakt z wynikami swoich i ksperymentów. Również tu różne bodźce wywoływały tę samą reakcję. Systematyczna analiza pozwoliła mu w końcu stwierdzić, że ma do czynienia z uniwersalną, fizyczną reakcją organizmu na zagrożenie. Wyniki nie wskazywały na nic innego: z pewnością bolesny zastrzyk zawierający — tak czy inaczej — obcą substancję był odbierany przez organizm jako zagrożenie, co wywoływało zaw­sze to samo — reakcję stresową.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław, leczenie nerwicy Wrocław »

  Jesteśmy grupą psychologów zajmujących się w pomocą psychologiczną i prowadzeniem szkoleń. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy oferujemy Państwu pomoc w poradzeniu sobie z trudnościami oraz wspieramy rozwój w obszarach związanych z funkcjonowaniem zawodowym i społecznym. W ramach Pracowni zajmujemy się poradnictwem i terapią z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego. Szkolimy w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, motywacji, czy radzeniu sobie ze stresem. Prowadzimy także szkolenia bardziej wyspecjalizowane, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów. W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa i zasadami stowarzyszeń, do których należymy. Nasza praca podlega stałej superwizji. oziębłość Wrocław

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta »

  Psychoterapia ma znaczne efekty, jest w stanie pomóc wielu pacjentom radzić sobie zproblemami natury psychologicznej, ale również jest w stanie uporządkować swoje kwestie oraz kłopoty osobiste. Witryna internetowa psychoterapeuta.biz.pl zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem psychologii. Można na niej odnaleźć dużo interesujących tekstów, które odnoszą się do też spraw stricte mających zastosowanie, jak i bardziej teoretycznych i naukowych. Serwis rozpowszechnił kilka doskonałej jakości tekstów, które dotykają problemu psychoterapii.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog.pro - Baza Psychologów »

  Tematyczny katalog stron Psycholog.pro pozwoli efektywnie wypromować twój gabinet psychoterapeutyczny w sieci. Dzięki tematyczności katalog oferuje duże wsparcie przy pozycjonowaniu witryn www związanych z psychologią. Można dodawać witryny gabinetów psychoterapeutów jak i witryny www mające charakter poradnikowy ale powiązane z szeroko rozumianą psychologią. Jest to też dobre miejsce dla ludzi poszukujacych rady psychologicznej. Rozbudowana baza, pozwoli odszukać przydatnego fachowca prędko i blisko miejsca zamieszkania, m.in. poradnie z takich miast, jak: Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Łódź.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja Wroclaw »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować następujące usługi: psychoterapia indywidualna i dla par, konsultacje i testy psychologiczne. Oferuję pomoc w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz osobom które straciły kogoś bliskiego. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wroclaw i okolic.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach oferty znajduje się diagnozowanie także leczenie chorób psychicznych. Jeżeli pragniesz skorzystać z moich porad proponuje wizytę w gabinecie bądź w pilnych przypadkach proponuję wizytę w domu. Gabinet istnieje od 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku i Pomiechówku. Od tego czasu pozyskałem niezwykle rozmaite doświadczenie, jakie jest niezbędne w tyn zawodzie. Wchodząc na moją witrynę internetową odkryjesz mnóstwo wskazówek oraz cennik za usługi.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  W-Centrum zachęca do korzystania z propozycji fachowej pomocy psychologicznej. Psychoterapeuta działający na terenie miasta Wrocław opracuje indywidualną terapię. Formy terapii dobierane są indywidualnie, zależnie od zauważonych dolegliwości. Nasi eksperci udzielają swoim podopiecznym także konsultacji w domu pacjenta. Potrafimy rozstrzygnąć trudne problemy i dobrać efektowną metodę leczenia. Leczymy depresję, załamania nerwowe, zaburzenia osobowości i psychotyczne. Pracownicy obiektu na co dzień pracują w wyspecjalizowanych szpitalach i poradniach.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Przedmiotem działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni fachowcy prowadzą swą działalność na terenie miasta Warszawa. W zakres działalności gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. osobowości. Wysoką jakość usług zapewnia doświadczony oraz wyszkolony zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie radości życia swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak i za pomocą Internetu. Oferta dedykowana jest osobom, które mają trudności np. z koncentracją.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »