Psycholog Wrocław

Psycholog Wrocław Alterego zapewnia fachową pomoc osobom walczącym z problemami natury psychologicznej.
Na wsparcie mogą tam liczyć np. cierpiący na depresję czy zaburzenia lękowe.
Wrocław jest miejscem, w którym dobry psycholog z tego gabinetu świadczy swe usługi.
Nad jakością obsługi czuwają lekarze, zatrudnieni na co dzień w różnych przychodniach.
Oferta stworzona została dla ludzi dorosłych, jak i dla dzieci.
Misją gabinetu jest pomoc pacjentom w odzyskaniu równowagi psychicznej.Tego rodzaju terapia ma za zadanie poprawienie komfortu życia klienta.

Szczegóły strony www.alterego.wroclaw.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.alterego.wroclaw.pl:

Psycholog Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wszystko o Psychoterapii »

  Życiowe problemy nierzadko przyczyniają się do wynikania zakłóceń psychicznych, nawet u bardzo ustabilizowanych i mogłoby się wydawać, że silnych psychicznie osób. Pojawiające się problemy z adaptacją środowiska, depresje bądź lęki, nie biorą się z nikąd. Podczas leczenia zaburzeń psychicznych najlepsze efekty zapewnia psychoterapia, która w przeciwieństwie do medycznych metod leczenia różni się tym, że jej kluczowym założeniem jest dialog. Czy to indywidualnie, czy terapia grupowa. Terapeuta po przeprowadzeniu rozmowy z pacjentem sam określa, czy psychoterapia i w jakiej postaci (np. psychoanaliza, psychoterapia poznawcza, gestalt) jest mu potrzebna. O przeróżnych technikach psychoterapii poczytasz na tej witrynie.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm »

  Choroba alkoholowa to choroba, która dotyka każdego roku coraz to więcej naszych rodaków.Mimo, że niemało wiemy na jej temat, to niemniej jednak terapia nie jest łatwa. Kosztuje ono mnóstwo trudu ze strony osoby dotkniętej tą chorobą. Bardzo ważną jest tutaj pomoc świadczona przez instytucję, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu. Odpowiednia terapia pomaga wrócić do zwykłego życia.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  Wielu z pacjentów, niezależnie od tego, jaką chorobę u nich zdiagnozowano, było apa­tyt znych, traciło widocznie na wadze, uskarżało się na brak apetytu i niestrawność. Selye szybko skojarzył ów fakt z wynikami swoich i ksperymentów. Również tu różne bodźce wywoływały tę samą reakcję. Systematyczna analiza pozwoliła mu w końcu stwierdzić, że ma do czynienia z uniwersalną, fizyczną reakcją organizmu na zagrożenie. Wyniki nie wskazywały na nic innego: z pewnością bolesny zastrzyk zawierający — tak czy inaczej — obcą substancję był odbierany przez organizm jako zagrożenie, co wywoływało zaw­sze to samo — reakcję stresową.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog-Warszawa.info »

  Stres dnia codziennego jest jak balon, gdy dmuchamy w balon powietrze i nie wiemy, kiedy przestać albo nieco upuścić powietrza, w pewnej chwili bez ostrzeżenia może on pęknąć. Bardzo podobnie dzieje się z naszym stresem nierozładowywany i niezmniejszany, całkowicie przemilczany ma możliwość doprowadzić do tego, że w końcu coś w nas pęknie i doprowadzi to w gruncie rzeczy to depresji. W
  teraźniejszych czasach możliwość prywatnego skorzystania z opieki wykwalifikowanego psychologa to możliwość przeciwdziałania tego rodzaju sytuacjom w naszym życiu. Z naszej witryny dowiesz się więcej na temat pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog.pro - Baza Psychologów »

  Tematyczny katalog stron Psycholog.pro pozwoli efektywnie wypromować twój gabinet psychoterapeutyczny w sieci. Dzięki tematyczności katalog oferuje duże wsparcie przy pozycjonowaniu witryn www związanych z psychologią. Można dodawać witryny gabinetów psychoterapeutów jak i witryny www mające charakter poradnikowy ale powiązane z szeroko rozumianą psychologią. Jest to też dobre miejsce dla ludzi poszukujacych rady psychologicznej. Rozbudowana baza, pozwoli odszukać przydatnego fachowca prędko i blisko miejsca zamieszkania, m.in. poradnie z takich miast, jak: Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Łódź.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detoks »

  Kudowa Zdrój to miejscowość, w której mieści się nasz luksusowy i dobrze wyposażony ośrodek. To również miejsce, w którym lat każdy potrzebujący znajdzie swoje lokum, łóżko i co najważniejsze pomocną dłoń. Przekonał się o tym do tej pory nie jeden potrzebujący, teraz przyszedł czas na Ciebie. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia grupowa Wroclaw »

  Centrum Rozwoju Psychologicznego jest Niepublicznym Ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, psychoedukacji, pomocy psychologicznej oraz motywacji pracowników. Świadczymy pomoc psychologiczną dla osób indywidualnych (młodzieży, dorosłych) oraz grup. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta o specjalizacji klinicznej. Zapraszamy klientów z miasta Wrocław i jego okolic. Gwarantujemy dyskrecję i fachową pomoc.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Ośrodek MADRA zajmuje się prowadzeniem psychoterapii oraz szkoleń.
  Psychoterapeuta pomoże w rozwikłaniu kłopotów m.in. mieszkańców miasta Poznań.
  Terapeuci opierają się podczas pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.
  Wszystkie kursy odbywają się w postaci warsztatu oraz treningu.
  Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem.
  Klienci mogą liczyć na rozwiązania dostosowane stricte do ich potrzeb.
  Każde szkolenie oparte jest na indywidualnym, autorskim programie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika uzależnień »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy alkoholików jak przestać pić, udostępnia rozległą pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą naprawić skutki jakie spowodował nałóg. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA stawia diagnozy zainteresowanym, a potem gwarantuje im pomoc medyczą i psychologiczną. Centrum Uzależnień OAZA proponuje pomoc psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących dużą znajomością tematyki i dzięki temu leczy sferę psychiczną, duchową. Wzbogaca tym samym styl życia osób walczących z nałogiem, którzy przecież w większości przypadków nie doznają radości ani tym bardziej szczęścia. W Klinice Uzależnień OAZA zgłaszający się mają okazję poznać inne osoby w analogicznej sytuacji i nawiązać z nimi bliższy kontakt. Często właśnie dzięki takim spotkaniom do alkoholików dociera prawda o nich samych.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Przedmiotem działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni fachowcy prowadzą swą działalność na terenie miasta Warszawa. W zakres działalności gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. osobowości. Wysoką jakość usług zapewnia doświadczony oraz wyszkolony zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie radości życia swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak i za pomocą Internetu. Oferta dedykowana jest osobom, które mają trudności np. z koncentracją.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »