Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta Poznań Ośrodek MADRA zajmuje się prowadzeniem psychoterapii oraz szkoleń.
Psychoterapeuta pomoże w rozwikłaniu kłopotów m.in. mieszkańców miasta Poznań.
Terapeuci opierają się podczas pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.
Wszystkie kursy odbywają się w postaci warsztatu oraz treningu.
Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem.
Klienci mogą liczyć na rozwiązania dostosowane stricte do ich potrzeb.
Każde szkolenie oparte jest na indywidualnym, autorskim programie.

Szczegóły strony www.madra.net.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.madra.net.pl:

Psychoterapeuta Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia »

  Ciepło zachęcamy do odwiedzenia opisywanej przeze mnie firmowej witryny internetowej. Niniejsza spółka zajmuje się głęboko opisywaną psychologią. W tej poradni dostaniesz usługi na wybitnym poziomie, biegły terapeuta udzieli Ci porady. Oferujemy takie usługi jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wszystko w ogromnie korzystnych cenach. Isnieje możliwość konsultacji przez telefon. Kadra naszych psychoterapeutów jest nadzwyczaj skuteczna a psychoterapia pomaga wielu ludziom, które same nie umieją poradzić sobie z swymi kłopotami. Zachęcamy na naszą stronę internetową już dzisiaj. Dowiedz się w jaki sposób nasz specjalista może Ci błyskawicznie i skutecznie pomóc. Od dzisiaj Twoje troski są naszymi problemami. Namawiamy ciepło.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog-Warszawa.info »

  Stres dnia codziennego jest jak balon, gdy dmuchamy w balon powietrze i nie wiemy, kiedy przestać albo nieco upuścić powietrza, w pewnej chwili bez ostrzeżenia może on pęknąć. Bardzo podobnie dzieje się z naszym stresem nierozładowywany i niezmniejszany, całkowicie przemilczany ma możliwość doprowadzić do tego, że w końcu coś w nas pęknie i doprowadzi to w gruncie rzeczy to depresji. W
  teraźniejszych czasach możliwość prywatnego skorzystania z opieki wykwalifikowanego psychologa to możliwość przeciwdziałania tego rodzaju sytuacjom w naszym życiu. Z naszej witryny dowiesz się więcej na temat pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rzeszów »

  Rzeszowskie Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF zrzesza grono wybitnych specjalistów w takich dziedzinach medycyny jak: psychologia, psychoterapia, socjoterapia etc. Świadczymy pomocą osobom nie radzącym sobie ze swoimi problemami emocjonalnymi, lękami i innymi zaburzeniami o podłożu psychologicznym. Szukając doświadczonego psychologa w Rzeszowie, wejdź na stronę cst-self.pl i skontaktuj się z nami. Z niektórymi problemami ciężko sobie poradzić samodzielnie, zaufaj specjalistom i pozwól sobie udzielić fachowej pomocy. Psychoterapia w Rzeszowie z Centrum SELF.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychosfera.net »

  Nasza strona jest kolekcją interesujących artykułów z kilku połączonych ze sobą dziedzin medycyny. Mamy tu zatem prace na temat neurologii, psychiatrii oraz psychologii. Elementem łączącym te trzy dziedziny medycyny jest to, że wszystkie zajmują się pracą naszego mózgu. Zawsze bardzo interesowało nas jego działanie więc zdecydowaliśmy aby poświęcić temu zagadnieniu naszą stronę. Chcielibyśmy tu nadmienić, że prace znajdujące się na stronie mogą być ciekawe nie tylko dla lekarzy ale również i dla zwykłych obywateli, jako że napisane są łatwym językiem i zawierają różnego typu ciekawostki które ciężko znaleźć na innych stronach tego typu. Jeśli poszukujecie Państwo interesujących artykułów dotyczących którejś z wyżej wymienionych dziedzin zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Treningii psychologiczne zakładają nabycie przez uczestników umiejętności bezkonfliktowej komunikacji w relacjach społecznych. Przykładowo wyrażanie własnych opinii i ocenpozwala osiągnąć większą skuteczność w kontaktach interpersonalnych zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Pod okiem Psychologa uczestnicy nauczą się jak prezentować swoje opinie, jak radzić sobie z oceną innych, jak stanowczo a zarazem życzliwie rozwiązywać trudne sytuacje interpersonalne. Dzięki treningom indywidualnym i grupowycm w naszym Centrum Introwertus uczestnicy konstruktywnie zmieniaja swoje otoczenie, co zwiększy ich pewność siebie i otwartość w porozumieniu się z otoczeniem.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne ośrodki leczenia uzależnień »

  Na niniejszej stronce widnieje oferta Ośrodka Terapii Uzależnień Vivere. Jeżeli posiadasz problem z alkoholem, nie zwlekaj, szkoda każdej chwili straconego życia. Prywatne ośrodki leczenia uzależnień zdołają zagwarantować konieczną terapię. Zapewniamy wyjątkowy nastrój, bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego domu. Nasi byli wychowankowie potwierdzają jakość naszej fachowej pomocy. Oferujemy efektywną kurację leczącą uzależnienia od hazardu. W celu zapoznania się z naszą bogatą ofertą zapraszamy do odwiedzenie naszego serwisu.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczony psycholog Warszawa »

  Niniejsza strona www należy do Magdaleny Staszewskiej działającej w Warszawie. Celem prowadzonej terapii jest przede wszystkim poznanie sposobów radzenia sobie ze stresem, lękiem. Psychoterapeuta ma odpowiednie kwalifikacje oraz staż zawodowy. Psycholog Warszawa prowadzi konsultacje indywidualne oraz terapię par. Na witrynie specjalisty podany jest cennik świadczonych usług. Innowacyjną formą terapii jest pomoc psychologiczna za pomocą skype, gg, e-mail. Profesjonalizm i podejście do pacjenta wpływa na przychylne głosy o gabinecie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Alterego zapewnia fachową pomoc osobom walczącym z problemami natury psychologicznej.
  Na wsparcie mogą tam liczyć np. cierpiący na depresję czy zaburzenia lękowe.
  Wrocław jest miejscem, w którym dobry psycholog z tego gabinetu świadczy swe usługi.
  Nad jakością obsługi czuwają lekarze, zatrudnieni na co dzień w różnych przychodniach.
  Oferta stworzona została dla ludzi dorosłych, jak i dla dzieci.
  Misją gabinetu jest pomoc pacjentom w odzyskaniu równowagi psychicznej.Tego rodzaju terapia ma za zadanie poprawienie komfortu życia klienta.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  W-Centrum zachęca do korzystania z propozycji fachowej pomocy psychologicznej. Psychoterapeuta działający na terenie miasta Wrocław opracuje indywidualną terapię. Formy terapii dobierane są indywidualnie, zależnie od zauważonych dolegliwości. Nasi eksperci udzielają swoim podopiecznym także konsultacji w domu pacjenta. Potrafimy rozstrzygnąć trudne problemy i dobrać efektowną metodę leczenia. Leczymy depresję, załamania nerwowe, zaburzenia osobowości i psychotyczne. Pracownicy obiektu na co dzień pracują w wyspecjalizowanych szpitalach i poradniach.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Przedmiotem działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni fachowcy prowadzą swą działalność na terenie miasta Warszawa. W zakres działalności gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. osobowości. Wysoką jakość usług zapewnia doświadczony oraz wyszkolony zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie radości życia swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak i za pomocą Internetu. Oferta dedykowana jest osobom, które mają trudności np. z koncentracją.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »