Android

Android Platforma Android, system operacyjny na telefony komórkowe, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zapaszmy do zapoznania się z OSem firmy Google. Na blogu androidal.pl można zapoznać się z najnowszymi informacjami, poznać parametry telefonów. Androidal to także forum, oraz spis aplikacji, gier i widgetów oferowanych na Androida. Informacje prezentowane w nowocześniej formie bloga.

Szczegóły strony www.androidal.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.androidal.pl:

Android

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 57 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Import z Chin »

  I/O Biznes to profesjonalny blog biznesowy w którym poruszane są kwestie kredytów, ubezpieczenia, sposobu prowadzenia firmy oraz handlu.
  Podstawowym celem blogu jest przybliżenie podstawowej wiedzy, oczywiście w sposób strawny dla normalnego czytelnika. Omawiamy także fachową wiedzę o procedurach biznesowych.
  Przeczytaj i skomentuj artykuły o zarządzaniu finansami oraz wprowadź zmiany w swoim życiu.
  Dowiedz się co to jest niezależność finansowa, pasywny dochód oraz zgłębisz taką tematykę jak import z Chin.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Kraków »

  Zastanawiasz się nad zmianą strony internetowej WWW? Chcesz żeby twoja strona internetowa WWW była wysoko w wynikach odnajdywania? Skorzystaj z pomocy agencji interaktywnej z krakowa która zajmuje się tworzeniem stron oraz dodatkowo ich pozycjonowaniem. Pozycjonujemy kilka fraz, a oprócz tego obsługujemy pełno firm co znaczy że nasze praktykę i wiedza są na wysokim poziomie. Pozycjonowanie stron kraków to nasza pasja i zaangażowanie któremu oddajemy się dzień w dzień. Tworzymy też banery reklamowe, a oprócz tego zajmujemy się reklamą internetową która w obecnych czasach jest niezbędna aby osiągnąć sukces i wysoką pozycję. Form reklam jest naprawdę dużo począwszy od tekstowej a skończywszy na graficznej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektronika »

  Administator strony elektronik.blog.pl zapraszam do odwiedzania, komentowania i wpisywania się na blog. Blog przedstawia elementy elektroniczne - ich działanie i opis, różne ciekawostki oraz schematy. Blog jest idealny dla
  młodocianych elektroników. Tych którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia i zaczynają swoją podróż z elektroniką.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fajne gry dla dzieci »

  Na naszej stronie dostępne są zabawy, piosenki oraz gry dla dzieci. Sami wszystko tworzymy i testujemy je na naszych pociechach, w związku z tym jesteśmy pewni, że u nas nikt się nie nudzi.

  Gry jakie proponujemy małemu użytkownikowi pozbawione są wszelkiej przemocy, dlatego mogą w nie grać już bardzo małe dzieci. Nasze zabawy staramy się tak tworzyć żeby pomagały w rozwoju dzieci a nie tylko zapewniały zajęcie, nic nie dające w zamian.
  wymagają od dzieci logicznego myślenia.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podrzucanie śmieci »

  Na pewno każdy z nas lubi podziwiać piękno jakie zostawiła nam przyroda, a nikt z nas nie chce przypadkowo oglądać tego co inni wyrzucają w przypadkowe miejsca. Za pomocą portalu posprzatajmy.pl chcemy walczyć z osobami które notorycznie wyrzucają śmieci do lasów, rzek, jezior czy innych miejsc. Ideą powstania tego portalu jest również to by zmusić władze miast i gmin do oczyszczenia swoich miejscowości z takich miejsc, a także surowe karanie osób które dokonują tych nielegalnych praktyk.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog aplikacji »

  e-Program.pl to portal software z najlepszymi aplikacjami w sieci. Każdy program, który pojawił się w bazie pobierania został sprawdzony, posiada opis swoich funkcjonalności oraz dane techniczne pliki do instalacji. Intuicyjna struktura bazy plików pozwoli szybko odnaleźć potrzebne narzędzia. Portal e-Program.pl udostępnia również do pobrania gry komputerowe.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stanisław Mancewicz »

  Portal społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to witryna, gdzie porusza się problematykę historyczną, literacką, a nawet polityczną, a jej redaktorzy starają się, aby w tekstach prezentowana była pozytywna Polska. Znajduje się tu wiele ciekawych i wartościowych materiałów, które dotyczą świata kulturalnego, a sama Polska ukazana jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych tekstach nie brak opisu zjawisk negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski starają się, aby nie szerzyło się właśnie takie pesymistyczne nastawienie do świata i Polski. Stąd też motto serwisu brzmi: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto podziela ten pogląd lub chce zacząć, odnajdzie tu dużo wartościowych informacji, które pomogą mu postrzegać otoczenie w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Jasło »

  Lokalny serwis ogłoszeniowy Jasielskie.org.pl powstał ponad rok temu, naszym głównym celem podczas jego tworzenia było dostarczenie mieszkańcom naszego miasta ciekawego a zarazem bardzo innowacyjnego portalu, gdzie będą mogli dodać swoje ogłoszenia tematyczne oraz przeglądnąć różne ogłoszenia innych Jaślan.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Ogólnopolski serwis o placach rekreacyjnych czy małej architekturze powstał z myślą o nieustannie rosnącym popycie na miejsca wypoczynku, na przykład place zabaw albo ogrody. Aktualne analizy akcentują rozwój inwestycji budowlanych tego rodzaju. Przed samorządami lokalnymi postawiono obecnie żądania w rodzaju wyposażenie każdej szkoły podstawowej w place zabaw, w zakresie akcji „Radosna Szkoła”. Inwestorzy prywatni, których targetem są rodziny z małymi dziećmi, budując nowe osiedla, wyposażają je w place zabaw. Priorytetem inwestorów jest gwarancja bezpieczeństwa użytkowników miejsc rekreacyjnych. Nowoczesne nawierzchnie na place zabaw spełniają wszelkie obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Portal internetowy e-placezabaw.pl istnieje z zamiarem promowania współpracy firm oferujących poszczególne elementy budowy oraz wyposażenia placów, np. urządzenia zabawowe i elementy małej architektury.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Degustacje »

  Prawdopodobnie wyszukujesz pomysłu dla obrazu Twojej marki. Czy myślałeś, żeby złączyć przyjemne z użytecznym i dzięki nam rozkochać w sobie interesantów? Degustacje zapewniają ku temu właściwą ewentualność. Pick and Taste bez wątpienia zapewnia odpowiednie szkolenie i cudowną degustację. Dzięki czemu trochę inaczej scharakteryzujesz swój produkt, a dzięki sekundzie odprężenia jaką niewątpliwie będzie degustacja Twoi konsumenci nie będą myśleć o zebraniu jako komercyjnym lecz jako przyjacielskim i niezwykle towarzyskim.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »