Kodeki

Kodeki Jeśli szukasz portalu internetowego z darmowymi programami sprawdź co jest w bazie naszego serwisu. Przygotowaliśmy specjalnie dla naszych użytkowników kilkanaście programów w najnowszych wersjach, uszeregowanych w czytelnych kategoriach dzięki czemu bardzo szybko znajdziesz wszystkie aplikacje. Antywirusy, kodeki do filmów, programy do nagrywania płyt czy odtwarzacze wideo to aplikacje, którymi na pewno zainteresuje się standardowy użytkownik komputerów.

Szczegóły strony www.najlepszeinstalki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.najlepszeinstalki.pl:

Kodeki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 40 Odwiedziny alexa 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System budżetowania »

  W pełni profesjonalne oraz bezpieczne oprogramowanie dla szpitali, HR oraz przedsiębiorstw, taką ofertę pragnie przedstawić Państwu polska firma BMM. Od wielu lat dostarczamy firmom i jednostkom administracji publicznej nowoczesne oprogramowanie jak np. do rachunkowości zarządczej, analizy ekonomicznej, analizy – system pozwalający na właściwą analizę danych. oraz oprogramowanie służące jak hurtownie danych. Oprócz powyższych nasza oferta zawiera także szkolenia dla kadr przedsiębiorstw w których wdrożone zostały nasze rozwiązania informatyczne. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość o czym świadczą przyznawane naszej firmie i produktom certyfikaty jakości. BMM zajmuje się kompleksowym wdrażaniem oprogramowania dla firm i innych instytucji.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ERP Systemy »

  ERP Systemy jest serwisem internetowym, którym poruszany jest problem systemów dla przedsiębiorstw - ERP.Podstawową sprawą jaką serwis opisuje to wyjaśnienie pojęcia ERP i jak należy go prawidłowo rozumieć. System ERP jest podstawą nowoczesnego przedsiębiorstwa i nie należy go traktować z przymrużeniem oka, więc warto przeczytać najważniejsze informacje. Serwis ERP Systemy opisuje korzyści, które firma może zyskać, gdy zdecyduje się na wdrożenie oprogramowania ERP. Wiele zalet posiada takowy system, lecz najważniejszym jest to, że firma podnosi swoją wydajność nawet o 50%. Nie jest sprawą łatwą wybór właściwego systemu, dlatego ERP Systemy zawiera informacje pomocnicze.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  CRM elektroniczne ma bardzo rozległe zastosowanie wśród przedsiębiorstw telekomunikacyjnych czy społecznych instytucji finansowych, gdzie niezbędny jest kontakt listowny z masowym usługobiorcą. Usprawnia to bardzo funkcjonowanie w tego rodzaju przedsiębiorstwie. Teraz do rozesłania ek faktur potrzebne jest tylko kilka kliknięć myszką- nie jest koniecznym już rekrutować armii pracowników, którzy identyczną pracę wykonywaliby kilka razy dłużej.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia DEMO »

  Potrzebujesz program do prowadzenia firmy? Dobrze trafiłeś…
  Programy Systemu Symfonia należą do najczęściej wybieranych przez polskich przedsiębiorców programów do prowadzenia biznesu. Oprogramowanie Systemu Symfonia należy do najbardziej innowacyjnych rozwiązań w swojej klasie,- potwierdzeniem jest Certyfikat Innowacyjności jaki otrzymał System Symfonia 2012. Dzięki niemu przedsiebiorca nabywający System Symfonia 2012 ma prawo skorzystać z ulgi z tytułu nabycia nowych technologii.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny program do faktur »

  Oferujemy Państwu nowoczesny program do faktur Asystent Faktura. Jest to narzędzie dla każdej firmy która potrzebuje oprogramowania do wystawiania wszelkiego rodzaju dokumentów sprzedaży takich jak faktury, rachunki czy paragony. Zapewniamy wszystkim możliwość przetestowania oferowanego przez nas programu przez 30 dni za darmo.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meteoryt Software - oprogramowanie dla firm »

  Nasza firma oferuje Państwu gamę różnorodnych rozwiązań informatycznych dla firm. Składają się one na serię Asystent. W jej skład wchodzi wiele programów, między innymi do fakturowania czy zarządzania zasobami ludzkimi. Każdemu dajemy możliwość bezpłatnego przetestowania dowolnego z naszych programów przez 30 dni.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Na Polski rynek wchodzi coraz więcej firm zajmujących się dostawą oprogramowania. Można, zatem powiedzieć, iż aplikacje te coraz szybciej zyskują swoich użytkowników. Nie ma się co dziwić! Twórcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, z uwagi na to że zainteresowanie systemami także wzrasta, natomiast z dnia na dzień coraz więcej korporacji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia a także usystematyzowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, iż liczące się firmy zakończyły wdrażanie systemu ERP. Jest to dobra reklama dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że skoro tak duża firma posiada dany system, to jego przedsiębiorstwu fakt ten tylko pomoże - hr program. Na pewno jest to genialny sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak również o ich dostawcach.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  System elektronicznego obiegu dokumentów - Firma 2.0 to rozwiązania stworzone przez firmę Logito z myślą ułatwienia zarządzeniem dokumentacją w firmie. Jest to oprogramowanie pozwalające na łatwiejszą komunikację dokumentową w firmie. Dzięki temu, że od niedawna zostało wprowadzone prawo pozwalające także na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie zyskał na popularności. Na popularności zyskały również rozwiązania typu Enterprise 2.0. Wśród rozwiązań oferowanych przez oprogramowanie Firma 2.0 znajdują się takie moduły jak: plan urlopów, rejestr faktur, intranet, rejestr umów a także inne, których możliwościom zastosowań bliżej można przyjrzeć się na stronie firma20.pl. Doświadczeni we wdrażaniu tego typu rozwiązań pracownicy pomogą stworzyć przykładowy obieg dokumentów w oparciu o który zostaną dobrane rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie firm i innych jednostek borykających się z nadmiarem dokumentacji.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • VPS »

  Firma BVC przedstawia bogatą ofertę funkcjonalnych serwerów VPS. Ułatwiamy Państwu przeniesienie infrastruktury informatycznej w wirtualną chmurę. Nasze VPS są wirtualizowanym rozwiązaniem bazującym na 64 bitowym jądrze systemu Linux. Oferujemy gotowe rozwiązania VPS wykonujące konkretne zadania, np. transmisje audio. Nie oferujemy większej wydajności niż rzeczywiście posiada fizyczny serwer. Nie przyjmujemy opłaty, zanim klient nie przetestuje wybranej usługi. Każdego klienta traktujemy odrębnie - usługę dostosowujemy do wymagań.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fractus obsługa sprzedaży, systemy dla biznesu, systemy do zarządzania »

  Fractus to odpowiedni dla Państwa program handlowo-magazynowy. Oprogramowanie dla firm FRAKTUS to doskonałe narzędzie do obsługi sprzedaży, również sprzedaży wieloodziałowej. Fraktus usprawni procesy sprzedażowe, planowanie zakupu. System do zarządzania Fraktus to również obsługa rozliczeń magazynowych. System Fractus 2.0 - nowoczesne, całkowicie webowe, rozwiązanie służące do zarządzania procesem sprzedaży, magazynem, łańcuchem dostaw oraz przeprowadzania analiz obrotów, zapasów, rozrachunków i rozliczeń. Dodatkowo obsługiwane są mechanizmy reklamacji towarów, serwisu oraz produkcji umożliwiające rejestrację przebiegu tych procesów.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »